• Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Ostatnie artykuły:
 • Smoke Exit - uwolnij się z od nikotyny

  Smoke Exit - uwolnij się z od nikotyny

  Data dodania: 2012-01-28 14:29:55, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 5609 razy, Komentarzy: 0
  Smoke Exit to pierwszy zestaw naturalnych produktów, który pozwala rzucić palenie bez tycia. Jest to możliwe, dzięki najnowszym odkryciom naukowym. Dają one nowe spojrzenie na powstawanie uzależnienia od nikotyny. Uwzględniliśmy je przy tworzeniu Smoke Exit. Dzięki temu możemy przeciwdziałać paleniu z potrójną siłą.
 • Superbakterie w amerykańskim mięsie

  Superbakterie w amerykańskim mięsie

  Data dodania: 2012-01-28 12:55:08, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1074 razy, Komentarzy: 0
  Dostępne na amerykańskim rynku produkty mięsne zawierają znacznie więcej bakterii gronkowca złocistego niż dotychczas uważano. Gronkowiec (Staphylococcus ureus) jest odporny na większość antybiotyków - wynika z badań prowadzonych na University of Iowa.
 • Popularny na całym świecie napój "Yerba Mate" zabija raka!

  Popularny na całym świecie napój "Yerba Mate" zabija raka!

  Data dodania: 2012-01-27 18:10:36, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 1349 razy, Komentarzy: 0
  Zawarte w popularnej yerba mate substancje wywołują obumieranie komórek raka jelita grubego - informuje pismo "Molecular Nutrition&Food Research".
 • Sundao – przepis na młodość i długowieczność

  Sundao – przepis na młodość i długowieczność

  Data dodania: 2012-01-27 14:06:12, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5923 razy, Komentarzy: 0
  Sundao to sposób na kompleksowe doskonalenie ciała, oddychania i umysłu. Nauczyciele Sundao wierzą, że prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz kontrola oddechu prowadzą do długowieczności a nawet nieśmiertelności.
 • QIGONG, czyli zdrowie po Chińsku. Czym są chińskie ćwiczenia medytacyjne i kto powinien je ćwiczyć

  QIGONG, czyli zdrowie po Chińsku. Czym są chińskie ćwiczenia medytacyjne i kto powinien je ćwiczyć

  Data dodania: 2012-01-26 11:26:37, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7493 razy, Komentarzy: 0
  Qigong uczy, w jaki sposób wykorzystywać ruchy ciała i wzorce oddechowe, by polepszyć krążenie płynów ustrojowych i energii, podtrzymać żwawość umysłu i – przy odpowiednim nauczaniu – rozwinąć samoświadomość na wszystkich poziomach.
 • Ulecz sam siebie! Zbawienna moc chińskich ćwiczeń w profilaktyce zdrowotnej

  Ulecz sam siebie! Zbawienna moc chińskich ćwiczeń w profilaktyce zdrowotnej

  Data dodania: 2012-01-26 10:58:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 4296 razy, Komentarzy: 0
  Najwyższe zadanie, jakie stawia przed sobą tradycyjna chińska medycyna to sprawić, by ludzie byli w wystarczającym stopniu świadomi swoich ciał i procesów energetycznych, by byli odpowiedzialni za swoje zdrowie i dobre samopoczucie. To z kolei ma ich uchronić przed kontaktem z internistą, czyli osobą, której zadaniem jest „naprawiać” pacjentów. Ćwiczenie qigong są środkiem tak do zwiększania świadomości ćwiczących, jak i do polepszania ich zdrowia.
 • Interakcje między lekami a napojami oraz produktami spożywczymi

  Interakcje między lekami a napojami oraz produktami spożywczymi

  Data dodania: 2012-01-23 19:01:22, Dodane przez: Agnieszka Biernat
  Wyświetlony 8990 razy, Komentarzy: 0
  Nieświadomość zależności między lekami, lekami a żywnością i napojami może okazać się nie tylko niebezpieczna dla naszego zdrowia, ale i życia.
 • Mięśnie bez mięsa

  Mięśnie bez mięsa

  Data dodania: 2012-01-23 14:30:07, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1080 razy, Komentarzy: 0
  Rosnąca popularność weganizmu – po części będąca następstwem fali dokumentów poświęconych żywności, takich jak "Super Size Me", "Food, Inc." czy "Forks Over Knives" – jest zauważalna w mediach i w modzie. Widać ją także w kulturystyce, postrzeganej przez większość z nas jako domenę napakowanych pożeraczy mięsa i sztucznych odżywek. [...] Kulturyści weganie, których w USA jest kilka tysięcy, "pakują" i zdobywają nagrody w zawodach.
 • Niemiecki rząd pozwany za chemtrails

  Niemiecki rząd pozwany za chemtrails

  Data dodania: 2012-01-19 11:07:44, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 1324 razy, Komentarzy: 0
  Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails (film z napisami polskimi)
 • Historia Leczenia Złotem

  Historia Leczenia Złotem

  Data dodania: 2012-01-19 10:35:46, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 10902 razy, Komentarzy: 4
  Starożytni wierzyli w cudowną moc uzdrawiania i w terapeutyczne właściwości złota. W Egipcie było ono używane w celach medycznych. Niektórzy uważali nawet, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii pili płynne złoto trzy razy dziennie lub rano na czczo. Miało przywrócić im młodość, wigor i uleczyć wszelkie choroby.
 • Spotkanie z doktorem Burzyńskim - 02.12.2011

  Spotkanie z doktorem Burzyńskim - 02.12.2011

  Data dodania: 2012-01-15 16:47:21, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 1123 razy, Komentarzy: 0
  Burzyński to autor i bohater znanego filmu Burzynski The Movie - Cancer Is Serious Business. Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdopodobnie najbardziej intrygujące batalię prawną przeciwko federalnemu Urzędowi Żywności i Leków (FDA) w historii USA.
 • Co to jest SLS?

  Co to jest SLS?

  Data dodania: 2012-01-13 13:03:05, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7206 razy, Komentarzy: 0
  SLS i SLES to tanie detergenty syntetyczne stosowane od dawna w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Dziś możemy je znaleźć w prawie każdym szamponie, żelu myjącym, czy płynie do kąpieli. To najbardziej niebezpieczne składniki stosowane w pielęgnacji skóry i włosów.
 • Kto je długo, wolniej tyje!

  Kto je długo, wolniej tyje!

  Data dodania: 2012-01-11 11:29:23, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1149 razy, Komentarzy: 0
  Czas przyswajania pokarmu ma wpływ na naszą wagę. Szybkie spożywanie posiłków sprzyja nadmiernemu tyciu” - twierdzi portugalska uczona prof. Julia Galhardo. Badaczka na podstawie serii doświadczeń na grupie ponad pół tysiąca brytyjskich dzieci i młodzieży z nadwagą wykazała, że długość konsumpcji posiłków ma decydujący wpływ na otyłość.
 • Iberis Amara – niepozorna roślina łagodząca ból brzucha

  Iberis Amara – niepozorna roślina łagodząca ból brzucha

  Data dodania: 2012-01-11 11:20:16, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5581 razy, Komentarzy: 0
  Wyciąg ze świeżej rośliny Iberis amara – zwiększa napięcie mięśni żołądka i jelit w niepobudzonych lub słabo pobudzonych odcinkach przewodu pokarmowego, przez co łagodzi objawy uczucia pełności i wzdęcia, zmniejsza też objawy zespołu jelita drażliwego.
 • Praktyczny Warsztat Makrobiotyki - Gotowanie dla Zdrowia, 22 stycznia 2012 roku w Toruniu

  Praktyczny Warsztat Makrobiotyki - Gotowanie dla Zdrowia, 22 stycznia 2012 roku w Toruniu

  Data dodania: 2012-01-10 14:07:57, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2761 razy, Komentarzy: 0
  W programie teoria i wiele praktyki. Degustacja i przygotowanie posiłków oraz wykłady. Każdy uczestnik otrzyma przepisy posiłków przygotowywanych podczas warsztatów.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 11
Ostatnie Artykuły
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Jod - przywrócić uniwersalny składnik odżywczy medycynie Jod jest wykryty w każdym organie i tkance Twojego ciała. Jod jest istotny dla życia, a jego niedobory powodują cier ... Więcej »
Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce. "Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. T ... Więcej »
Zdrowie drzemie w krzemie! Krzem najbardziej jest potrzebny naszej tkance łącznej (najwięcej mamy go w takich narządach jak węzły chłonne, ... Więcej »
Vita Biosa - opinie Vita Biosa® to efekt wieloletnich badań duńskiego ekologa Erika Nielsena. Zalecany przez lekarzy i terapeutów na ca ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.