• Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Ostatnie artykuły:
 • Superbakterie w amerykańskim mięsie

  Superbakterie w amerykańskim mięsie

  Data dodania: 2012-01-28 12:55:08, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1087 razy, Komentarzy: 0
  Dostępne na amerykańskim rynku produkty mięsne zawierają znacznie więcej bakterii gronkowca złocistego niż dotychczas uważano. Gronkowiec (Staphylococcus ureus) jest odporny na większość antybiotyków - wynika z badań prowadzonych na University of Iowa.
 • Popularny na całym świecie napój "Yerba Mate" zabija raka!

  Popularny na całym świecie napój "Yerba Mate" zabija raka!

  Data dodania: 2012-01-27 18:10:36, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 1362 razy, Komentarzy: 0
  Zawarte w popularnej yerba mate substancje wywołują obumieranie komórek raka jelita grubego - informuje pismo "Molecular Nutrition&Food Research".
 • Sundao – przepis na młodość i długowieczność

  Sundao – przepis na młodość i długowieczność

  Data dodania: 2012-01-27 14:06:12, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5976 razy, Komentarzy: 0
  Sundao to sposób na kompleksowe doskonalenie ciała, oddychania i umysłu. Nauczyciele Sundao wierzą, że prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz kontrola oddechu prowadzą do długowieczności a nawet nieśmiertelności.
 • QIGONG, czyli zdrowie po Chińsku. Czym są chińskie ćwiczenia medytacyjne i kto powinien je ćwiczyć

  QIGONG, czyli zdrowie po Chińsku. Czym są chińskie ćwiczenia medytacyjne i kto powinien je ćwiczyć

  Data dodania: 2012-01-26 11:26:37, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7539 razy, Komentarzy: 0
  Qigong uczy, w jaki sposób wykorzystywać ruchy ciała i wzorce oddechowe, by polepszyć krążenie płynów ustrojowych i energii, podtrzymać żwawość umysłu i – przy odpowiednim nauczaniu – rozwinąć samoświadomość na wszystkich poziomach.
 • Ulecz sam siebie! Zbawienna moc chińskich ćwiczeń w profilaktyce zdrowotnej

  Ulecz sam siebie! Zbawienna moc chińskich ćwiczeń w profilaktyce zdrowotnej

  Data dodania: 2012-01-26 10:58:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 4345 razy, Komentarzy: 0
  Najwyższe zadanie, jakie stawia przed sobą tradycyjna chińska medycyna to sprawić, by ludzie byli w wystarczającym stopniu świadomi swoich ciał i procesów energetycznych, by byli odpowiedzialni za swoje zdrowie i dobre samopoczucie. To z kolei ma ich uchronić przed kontaktem z internistą, czyli osobą, której zadaniem jest „naprawiać” pacjentów. Ćwiczenie qigong są środkiem tak do zwiększania świadomości ćwiczących, jak i do polepszania ich zdrowia.
 • Interakcje między lekami a napojami oraz produktami spożywczymi

  Interakcje między lekami a napojami oraz produktami spożywczymi

  Data dodania: 2012-01-23 19:01:22, Dodane przez: Agnieszka Biernat
  Wyświetlony 9082 razy, Komentarzy: 0
  Nieświadomość zależności między lekami, lekami a żywnością i napojami może okazać się nie tylko niebezpieczna dla naszego zdrowia, ale i życia.
 • Mięśnie bez mięsa

  Mięśnie bez mięsa

  Data dodania: 2012-01-23 14:30:07, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1094 razy, Komentarzy: 0
  Rosnąca popularność weganizmu – po części będąca następstwem fali dokumentów poświęconych żywności, takich jak "Super Size Me", "Food, Inc." czy "Forks Over Knives" – jest zauważalna w mediach i w modzie. Widać ją także w kulturystyce, postrzeganej przez większość z nas jako domenę napakowanych pożeraczy mięsa i sztucznych odżywek. [...] Kulturyści weganie, których w USA jest kilka tysięcy, "pakują" i zdobywają nagrody w zawodach.
 • Niemiecki rząd pozwany za chemtrails

  Niemiecki rząd pozwany za chemtrails

  Data dodania: 2012-01-19 11:07:44, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 1337 razy, Komentarzy: 0
  Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails (film z napisami polskimi)
 • Historia Leczenia Złotem

  Historia Leczenia Złotem

  Data dodania: 2012-01-19 10:35:46, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 11003 razy, Komentarzy: 4
  Starożytni wierzyli w cudowną moc uzdrawiania i w terapeutyczne właściwości złota. W Egipcie było ono używane w celach medycznych. Niektórzy uważali nawet, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii pili płynne złoto trzy razy dziennie lub rano na czczo. Miało przywrócić im młodość, wigor i uleczyć wszelkie choroby.
 • Spotkanie z doktorem Burzyńskim - 02.12.2011

  Spotkanie z doktorem Burzyńskim - 02.12.2011

  Data dodania: 2012-01-15 16:47:21, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 1132 razy, Komentarzy: 0
  Burzyński to autor i bohater znanego filmu Burzynski The Movie - Cancer Is Serious Business. Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdopodobnie najbardziej intrygujące batalię prawną przeciwko federalnemu Urzędowi Żywności i Leków (FDA) w historii USA.
 • Co to jest SLS?

  Co to jest SLS?

  Data dodania: 2012-01-13 13:03:05, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7243 razy, Komentarzy: 0
  SLS i SLES to tanie detergenty syntetyczne stosowane od dawna w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Dziś możemy je znaleźć w prawie każdym szamponie, żelu myjącym, czy płynie do kąpieli. To najbardziej niebezpieczne składniki stosowane w pielęgnacji skóry i włosów.
 • Kto je długo, wolniej tyje!

  Kto je długo, wolniej tyje!

  Data dodania: 2012-01-11 11:29:23, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1160 razy, Komentarzy: 0
  Czas przyswajania pokarmu ma wpływ na naszą wagę. Szybkie spożywanie posiłków sprzyja nadmiernemu tyciu” - twierdzi portugalska uczona prof. Julia Galhardo. Badaczka na podstawie serii doświadczeń na grupie ponad pół tysiąca brytyjskich dzieci i młodzieży z nadwagą wykazała, że długość konsumpcji posiłków ma decydujący wpływ na otyłość.
 • Iberis Amara – niepozorna roślina łagodząca ból brzucha

  Iberis Amara – niepozorna roślina łagodząca ból brzucha

  Data dodania: 2012-01-11 11:20:16, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5625 razy, Komentarzy: 0
  Wyciąg ze świeżej rośliny Iberis amara – zwiększa napięcie mięśni żołądka i jelit w niepobudzonych lub słabo pobudzonych odcinkach przewodu pokarmowego, przez co łagodzi objawy uczucia pełności i wzdęcia, zmniejsza też objawy zespołu jelita drażliwego.
 • Praktyczny Warsztat Makrobiotyki - Gotowanie dla Zdrowia, 22 stycznia 2012 roku w Toruniu

  Praktyczny Warsztat Makrobiotyki - Gotowanie dla Zdrowia, 22 stycznia 2012 roku w Toruniu

  Data dodania: 2012-01-10 14:07:57, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2789 razy, Komentarzy: 0
  W programie teoria i wiele praktyki. Degustacja i przygotowanie posiłków oraz wykłady. Każdy uczestnik otrzyma przepisy posiłków przygotowywanych podczas warsztatów.
 • Mangostan najlepiej działający antyoksydant!

  Mangostan najlepiej działający antyoksydant!

  Data dodania: 2012-01-10 13:40:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 24003 razy, Komentarzy: 2
  Badania pokazują iż mangostan można podawać jako lek aż w 138 indywidualnych schorzeniach. Wśród nich takie choroby jak: choroby reumatyczne, przewlekłe bóle, cukrzyca, silna depresja, nadciśnienie, wahania nastroju po klimakterium, infekcje bakteryjne, infekcje jamy ustnej, poważne reakcje alergiczne.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 14
Ostatnie Artykuły
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Jod - przywrócić uniwersalny składnik odżywczy medycynie Jod jest wykryty w każdym organie i tkance Twojego ciała. Jod jest istotny dla życia, a jego niedobory powodują cier ... Więcej »
Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce. "Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. T ... Więcej »
Zdrowie drzemie w krzemie! Krzem najbardziej jest potrzebny naszej tkance łącznej (najwięcej mamy go w takich narządach jak węzły chłonne, ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.