• Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Ostatnie artykuły:
 • Doświadczaj otwartej przestrzeni swojej natury

  Doświadczaj otwartej przestrzeni swojej natury

  Data dodania: 2013-10-21 11:41:53, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 2331 razy, Komentarzy: 0
  W tybetańskiej tradycji bon (i nie tylko) mówi się o doświadczeniu przestrzeni. Dlaczego ma być ono tak ważne? Dlaczego każdy człowiek powinien mieć i rozwijać to doświadczenia. W bonie przestrzeń i świadomość idą w parze. Gdy doświadczamy przestrzeni, doświadczamy świadomości i odwrotnie. Pogłębiając swoją świadomość, pogłębiamy i doświadczenie przestrzeni, którego efektem jest wolność.
 • Delikatne placki dyniowe i o tym dlaczego dynię warto jeść

  Delikatne placki dyniowe i o tym dlaczego dynię warto jeść

  Data dodania: 2013-10-18 01:58:45, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3873 razy, Komentarzy: 0
  Ostatnio odkrywam dynię na wiele różnych sposobów, no i jestem pod wrażeniem. Pyszna była smażona dynia z leśnymi grzybami, ale te placki przeszły same siebie - delikatne, leciutkie i po prostu przepyszne. A ile właściwości odżywczych i leczniczych - po prostu rewelacja!
 • Diagnoza i uzdrawianie na odległość w bioenergoterapii i innych metodach

  Diagnoza i uzdrawianie na odległość w bioenergoterapii i innych metodach

  Data dodania: 2013-09-17 12:33:26, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 7813 razy, Komentarzy: 1
  Bioenergoterapia cieszy się w Polsce dużym uznaniem a sztuką tą para się wielu szlachetnych i uczciwych ludzi. Jej osiągnięcia w dziedzinie psychotroniki, wiedzy na temat energii i czakr, ciał subtelnych, natury człowieka i jego możliwości energetycznych są doprawdy bardzo wielkie. Bioenergoterapia ciągle znajduje się u podstaw szamańskich praktyk każdej tradycji.
 • Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku

  Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku

  Data dodania: 2013-08-20 22:35:32, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3317 razy, Komentarzy: 0
  Zapraszamy 22 sierpnia br. na prezentację nanoplastrów w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 19, o godz. 16. Przyjdź, aby pokonać swój ból i zetknąć się z dobrodziejstwami jakie niesie LifeWave.
 • Śliwki - smaczne i proste lekarstwo

  Śliwki - smaczne i proste lekarstwo

  Data dodania: 2013-08-13 22:54:14, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3180 razy, Komentarzy: 1
  Śliwki mają silne działanie antyoksydacyjne i dzięki temu zmniejszają ryzyko rozwoju nowotworu. Zalecane są dla osób z problemami jelitowymi. Zapobiegają nowotworom jelita grubego. Śliwki działają także przeciwmiażdżycowo, hamują wchłanianie cholesterolu, działają zbawiennie na nasz układ nerwowy dzięki zawartości magnezu i witaminy B6 oraz regulują ciśnienie krwi.
 • Samouzdrawianie oddechem pranicznym

  Samouzdrawianie oddechem pranicznym

  Data dodania: 2013-08-13 12:19:17, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 4289 razy, Komentarzy: 0
  Wykonywanie powyższego ćwiczenia powinno opierać się na naturalnym doświadczeniu. Nie myśl wtedy, że coś ćwiczysz. Pobieraj czystą, jasną energię z przestrzeni i wprowadzaj ją do ciała, a wyprowadzaj do przestrzeni szary dym chorób, stresów i innych negatywnych właściwości. By zobaczyć efekty nie usztywniaj się, że wykonasz praktykę raz a potem czekać będziesz na wyniki. Ćwicz według odczuć poprawy stanu zdrowia i samopoczucia.
 • Imbir - na zdrowie i na urodę

  Imbir - na zdrowie i na urodę

  Data dodania: 2013-08-13 12:18:23, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7978 razy, Komentarzy: 0
  Imbir używany jest od ok. 5000 lat jako przyprawa, jak również w lecznictwie i do zabiegów upiększających. Poprawa trawienie, usuwa stany zapalne, poprawia krążenie krwi, przeciwdziała nudnościom i wymiotom, działa przeciwobrzękowo, a także pomocny jest w przeziębieniach.
 • Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś?

  Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś?

  Data dodania: 2013-07-17 13:25:05, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 5911 razy, Komentarzy: 8
  Czy możemy zmienić podejście do leczenia? Wielu lekarzy w Polsce już jest "za". Czy już teraz możemy wprowadzić technologię, która łączy dokonania naukowe zachodu z wiedzą medycyny chińskiej i dokonać przełomu? Czy to tylko szumna idea czy faktycznie, coś co zaczęło się już dziać?
 • Olejki terapeutyczne - skuteczny i zdrowy sposób na alergie

  Olejki terapeutyczne - skuteczny i zdrowy sposób na alergie

  Data dodania: 2013-07-15 23:04:43, Dodane przez: Karea
  Wyświetlony 5421 razy, Komentarzy: 0
  Łzawienie oczu, kichanie, katar, swędzenie i przekrwienie to tylko niektóre symptomy, które męczą większość alergików. To co medycyna proponuje to leki maskujące objawy, które mają bardzo dużo skutków ubocznych. Niestety taką cenę płacą alergicy, aby pozbyć się nieprzyjemnych objawów.
 • Haipule dla zdrowia

  Haipule dla zdrowia

  Data dodania: 2013-07-15 13:07:09, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 2975 razy, Komentarzy: 0
  Uzdrawianie szamańskie pomaga przede wszystkim przybliżyć się do swojej istoty, doświadczyć ducha i świata duchowego. Poza tym skuteczność na poziomie chorób fizycznych, w zwykłych warunkach, jest porównywalna z efektami, jakie osiąga wykwalifikowany bioenergoterapeuta lub duchowy uzdrowiciel.
 • Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej

  Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej

  Data dodania: 2013-07-04 03:22:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3639 razy, Komentarzy: 0
  W dniach 21-23 czerwca 2013 roku w Ciechocinku prezentowaliśmy nanoplastry LifeWave w ramach Targów Medycyny Naturalnej. Pomogliśmy w bólach naprawdę wielu osobom i to było dla nich dużym i pozytywnym zaskoczeniem.
 • Dip (majonez) z kaszy jaglanej

  Dip (majonez) z kaszy jaglanej

  Data dodania: 2013-06-30 21:36:56, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3433 razy, Komentarzy: 0
  Właśnie skończyliśmy się zajadać na kolację. Smakowało z chlebem i surówką, a w dipie moczyliśmy młody zielony groszek (wraz ze strączkami) prosto z naszego ogródka. Kasza jaglana jest źródłem krzemu, witaminy E, witamin z grupy B i wielu składników mineralnych.
 • Huna i haipule

  Huna i haipule

  Data dodania: 2013-06-26 00:24:46, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 2444 razy, Komentarzy: 0
  Wielu z nas marzy by prowadzić życie, które będzie robieniem tego, co naprawdę kochamy robić. Brakuje nam jednak odwagi, wiedzy i mocy, aby to zrealizować. Dlatego pomóc nam w tym momencie może ceremonia haipule. Nie wychodząc z domu możesz zorganizować sobie takie warunki, które przyczynią się do twojego prawdziwego sukcesu na każdym poziomie. To nie oznacza, że pozostaniesz tam siedzący i czekający na cud.
 • Jogurt owsiany

  Jogurt owsiany

  Data dodania: 2013-06-07 00:28:05, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3114 razy, Komentarzy: 1
  Świetna i zdrowa alternatywa dla jogurtu z mleka krowiego
 • Głód nasz powszedni - wróg czy przyjaciel?

  Głód nasz powszedni - wróg czy przyjaciel?

  Data dodania: 2013-06-06 23:57:17, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 3999 razy, Komentarzy: 0
  Obecnie, większość z nas nie musi obawiać się braku żywności, jednak uczucie głodu budzi nieuzasadnione obawy. Pomimo, iż nie ma zagrożenia wojnami, a lęk przed śmiercią z braku jedzenia wydaje się być czymś absurdalnym większość z nas reaguje panicznym strachem na myśl o tym, że nie będzie jeść, nawet przez krótki czas. W konsekwencji starają się jak najszybciej pozbyć uczucia ssania w żołądku, tak jakby było zagrożeniem dla ich życia, odczuciem, z którym należy walczyć. Stąd ciągłe podjadanie i niezliczone przekąski w zasięgu ręki, najczęściej o niskiej lub zerowej wartości odżywczej. Z czasem osoby te zaczynają pochłaniać ogromne ilości kalorii...
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 14
Ostatnie Artykuły
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Jod - przywrócić uniwersalny składnik odżywczy medycynie Jod jest wykryty w każdym organie i tkance Twojego ciała. Jod jest istotny dla życia, a jego niedobory powodują cier ... Więcej »
Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce. "Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. T ... Więcej »
Zdrowie drzemie w krzemie! Krzem najbardziej jest potrzebny naszej tkance łącznej (najwięcej mamy go w takich narządach jak węzły chłonne, ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.